Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci | |
---|---|
ID FireSport: | 26336 |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Souřadnice: | 49°22*03*N,13°09*59*E |
PSČ: | 340 42 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nýrsko | KT | - | - | 22,10 | 2013/05/04 | |
2. | Běšiny | KT | - | - | 22,19 | 2013/04/27 | |
3. | Nýrsko | KT | 26,00 | 23,65 | 26,00 | 2012/05/05 | |
4. | Sušice I | KT | - | - | 26,42 | 2010/05/15 | |
5. | Běšiny | KT | - | - | 26,63 | 2014/04/26 | |
6. | Sušice I | KT | 30,07 | 29,04 | 30,07 | 2007/05/12 | |
7. | Sušice I | KT | - | - | 32,46 | 2008/05/10 | |
8. | Sušice I | KT | - | - | 34,24 | 2010/05/15 | B |
9. | Sušice I | KT | 39,72 | 38,26 | 39,72 | 2007/05/12 | B |
10. | Sušice I | KT | - | - | 73,29 | 2006/05/13 | |
11. | Sušice I | KT | - | - | 199,99 | 2009/01/01 | |
12. | Sušice I | KT | - | - | 199,99 | 2009/01/01 | B |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 34,55 | 15 | 15 | ||
2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 68,00 | 5 | 5 | ||
2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 69,94 | 29 | 29 | ||
2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 104,60 | 13 | 13 | ||
2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 199,99 | 0 | 0 | ||
B | 2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 47,04 | 28 | 28 | |
B | 2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 72,00 | 12 | 12 | |
B | 2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 82,47 | 43 | 43 | |
B | 2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 115,59 | 29 | 29 | |
B | 2009/01/01 | Sobššice 08/ | PHLKT | 199,99 | 0 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
4. místo PHLKT 201312. místo PHLKT 201419. místo PHLKT 2016
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov , nejlepěí čas: 104,60 Plamen CTIF štafeta, body: 13 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov , nejlepěí čas: 69,94 Plamen 4x60 m, body: 29 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov , nejlepěí čas: 68,00 Plamen štafeta dvojic, body: 5 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov , nejlepěí čas: 34,55 Plamen ZPV, body: 15 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov , nejlepěí čas: 199,99 Plamen útok, body: 0 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov B, nejlepěí čas: 199,99 Plamen útok, body: 0 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov B, nejlepěí čas: 115,59 Plamen CTIF štafeta, body: 29 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov B, nejlepěí čas: 82,47 Plamen 4x60 m, body: 43 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov B, nejlepěí čas: 47,04 Plamen ZPV, body: 28 počet výsledků: 1x
PLAMEN okres Klatovy
Tým: Dlažov B, nejlepěí čas: 72,00 Plamen štafeta dvojic, body: 12 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2009
Komentáře